НОВИНИ

19 лютого 2024 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ

Повідомляємо про припинення газопостачання 26.02.2024 року у с. Гордіївка, Романівської територіальної громади, у зв’язку із проведенням регламентних робіт працівниками Звягельського УЕГГ Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Дякуємо за розуміння, продовжуємо модернізувати газорозподільну мережу області для надійної, безперебійної та безаварійної доставки газу!

 

 

19 лютого 2024 року

Коли та як сплачувати за послугу розподілу газу пояснюють у Житомирській філії «Газмережі»

Стабільна доставка «блакитного палива» вимагає систематичної, а інколи й цілодобової роботи газовиків. За рахунок оплати за послугу з розподілу газу газовики Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» здійснюють не тільки стабільний розподіл газу, а й оперативне відновлення газопостачання та усі необхідні аварійні роботи. Саме від своєчасної оплати за розподіл газу залежить обслуговування, ремонт газорозподільної системи, а також забезпечення цілодобової роботи аварійно-диспетчерської служби «104».

Сплачувати за послуги газорозподільної компанії необхідно щомісяця до 20 числа, тобто за лютий – до 20 лютого. Такий порядок затверджений НКРЕКП, згідно з умовами Типового договору розподілу природного газу.

«Трапляються випадки, коли споживачі забувають вказати особовий рахунок при оплаті, у такому разі ідентифікувати платіж можна за квитанцією про оплату та заявою споживача. Втім, щоб не було зайвих клопотів, вкотре нагадуємо споживачам, що при оплаті послуги розподілу газу обов’язково потрібно вказувати особовий рахунок, адресу домоволодіння, прізвище, ім’я та по батькові платника. У споживачів Житомирської області особові рахунки десятизначні та починаються на 0400», — пояснила Юлія Петришена, начальниця прес-центру Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Здійснити оплату можна за допомогою онлайн-сервісів:

 • особистий кабінет https://my.grmu.com.ua/login;
 • онлайн-платежі iPay.ua;
 • мобільний банкінг;
 • інтернет-послуги Ощад 24/7, ПриватБанк та інші платіжні системи.

Або ж оплатити: у касах банків, у будь-якому відділенні Укрпошти, через термінали EasyPay.

Реквізити для оплати за послуги з розподілу газу:

Оператор газорозподільних систем Житомирська філія ТОВ “Газорозподільні мережі України”, ЄДРПОУ 45204957, номер рахунку для фізичних осіб (населення): UA293116470000026038302350830.

Газовики щиро вдячні усім споживачам, які вчасно та у повному обсязі сплачують за розподіл газу та споживають «блакитне паливо» відповідально!

 

 

14 лютого 2024 року 

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ

Повідомляємо про припинення газопостачання 22.02.2024 року у с. Оліївка за адресою: вул. Євгена Рихліка, 11А у зв’язку із проведенням регламентних робіт працівниками Житомирського УЕГГ Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Дякуємо за розуміння, продовжуємо модернізувати газорозподільну мережу області для надійної, безперебійної та безаварійної доставки газу!

 

 

14 лютого 2024 року 

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ

Повідомляємо про припинення газопостачання 22.02.2024 року у м. Житомир за адресою: вул. Покровська, 94  у зв’язку із проведенням регламентних робіт працівниками Житомирського УЕГГ Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Дякуємо за розуміння, продовжуємо модернізувати газорозподільну мережу області для надійної, безперебійної та безаварійної доставки газу!

 

 

6 лютого 2024 року

Житомирська філія «Газмережі» розпочала безпекові навчання для школярів

За даними Житомирського обласного центру екстреної медичної допомоги упродовж 2023 року до центру надійшло 109 викликів із підозрою на отруєння чадним газом, із них 20 – до дітей. Внаслідок виїздів, до лікувальних закладів, було госпіталізовано 48 осіб, серед них 17 дітей. Лише з початку 2024 року бригади екстреної медичної допомоги здійснили 13 виїздів за фактом отруєння чадним газом, госпіталізували 6 осіб, в тому числі 2 дітей.

Чадний газ утворюється через неповне згорання природного газу, пропану, бутану, вугілля, дров. Джерелами можуть бути газові колонки й каміни з несправними димарями, автомобільні двигуни, печі.

Щоб попередити негативні наслідки необережного та неправильного поводження з газом у побуті, Житомирська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України», за підтримки Департаменту освіти Житомирської міської ради, розпочала навчання для ліцеїстів міста Житомира. Щотижня, до кінця навчального року, газовики розповідатимуть учням 4-х та 5-х класів правила безпечного поводження з газом.

«Завдання фахівців компанії — нагадати основи поведінки під час експлуатації газових приладів у побуті, сформувати відповідні навички та детальніше познайомити з роботою аварійно-диспетчерської служби.», — зауважила Юлія Петришена, начальниця прес-центру Житомирської філії ТОВ “Газорозподільні мережі України”.

Перше заняття відбулося у 4-Г класі ліцею №3. Разом з дітьми фахівці підприємства обговорили можливі ризики при недбалому поводжені із газовими приладами та порядок дій при виявлені запаху газу. Також діти ознайомилися із приладами, які використовує газова аварійно-диспетчерська служба при виїздах на виклики за номером 104, аби перевірити та, за потреби, локалізувати витік газу.

У свою чергу, усі дорослі, які несуть відповідальність за життя і здоров’я дітей, повинні пам’ятати, що тема безпеки життя дитини невичерпна і повинна звучати постійно. Адже знання, уміння та навички з безпечного користування газом у побуті обов’язково знадобляться в майбутньому. Саме тому, газовики планують розширити територію проведення занять на усю Житомирську область.

Бережіть себе та своїх близьких! Споживайте газ відповідально!

 

 

23 січня 2024 року

Майже 30 тисяч споживачів вирішують питання щодо розподілу газу у особистому кабінеті!

Житомирська філія “Газмережі” радить клієнтам користуватися особистим кабінетом — сучасним сервісом, який дає можливості отримати усю необхідну інформацію щодо розподілу газу у декілька кліків.

Завдяки особистому кабінету споживачі газу зможуть в режимі онлайн вирішити низку питань щодо розподілу газу:

 • передати показання газового лічильника;
 • завантажити та роздрукувати квитанції;
 • сплатити за послуги розподілу;
 • переглянути історію розрахунків;
 • дізнатися дату планової повірки лічильника та інше.

«Варто зазначити, що в особистий кабінет можна додавати необмежену кількість особових рахунків. Така мультифункціональна система дає можливість вирішувати питання без візитів в центри обслуговування клієнтів, очікування друкованих платіжок чи дзвінків у контакт-центри. Залишаючись у теплому домі, споживаючі мають доступ  до усієї необхідної інформації щодо доставки газу», — пояснює Юлія Петришена, начальниця прес-центру Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Для того, щоб зареєструватися, необхідно виконати кілька простих кроків:

 • перейти за посиланням на сайт: Головна (grmu.com.ua)
 • ввести номер особового рахунку, що починається з цифр 0400 та перші три літери прізвища власника особового рахунку
 • вказати свій e-mail та підтвердити реєстрацію у листі, що надійде на вказану електронну пошту
 • сформувати пароль для входу у кабінет.

Користуйтеся сервісом, який заощаджує час!

 

 

4 січня 2024 року

У січні споживачі газу отримають оновлені рахунку за послугу розподілу газу

Чи може змінитися розмір плати за розподіл газу для багатьох споживачів у 2024 році роз’яснили у Житомирській філії «Газмережі».
Вартість послуги доставки газу розраховується індивідуально. Оплата залежить від обсягу споживання блакитного палива у минулому «газовому році», який триває з початку жовтня до кінця вересня.
Плата за розподіл газу в 2024 році
У 2024 році плата за доставку розраховується за період з 1.10.2022 по 30.09.2023 рік. Мешканці, які зменшили споживання газу у цей проміжок часу, платитимуть менше за доставку впродовж 2024 року. Люди, у яких зросло споживання, відповідно, платитимуть більше.
Приклад розрахунку місячного платежу за розподіл газу
Візьмемо споживача, який використовує газ комплексно – опалення та приготування їжі. Обсяг спожитого газу за “газовий рік” – 360 куб. м газу. Тариф у Житомирській області на розподіл (доставку) газу – 2, 04 грн за 1 куб. м.
Тож, для розрахунку потрібно 360 куб. м спожитих за рік розділити на 12 місяців, у результаті маємо 30 куб. м. Далі множимо їх на тариф 2,04 грн, виходить 61,2 грн. – це і є щомісячний платіж даного абонента.
Де дізнатися скільки спожито газу?
В Особистому кабінеті my.grmu.com.ua, за телефоном в контакт-центр чи в центрі обслуговування клієнтів.
Телефони контакт-центру:
066-300-2-888 (Vodafone);
098-300-2-888 (Kyivstar);
093-300-2-888 (Lifecell).
Мінімальна плата за розподіл газу
Її сплачуть щойно приєднані споживачі, а також повторно приєднані, які споживають газ менше дев’яти місяців чи споживачі, які взагалі не використовували газ протягом “газового року”.
Для таких споживачів національний регулятор (НКРЕКП) визначив категорії з мінімальною річною замовленою потужністю:
39 куб. м – для об’єкта, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
126 куб. м – для об’єкта, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
314 куб. м – для об’єкта, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення.
З 1 жовтня минулого року змінився підхід до визначення мінімальної плати для господарств, де опломбовані газові прилади. Так, враховується лише функціонуюче газове обладнання, а не наявне. Якщо у вас в будинку є газова плита та котел, але котлом ви не користуєтесь, і він опломбований, то при визначенні мінімальної плати враховуватиметься лише одна газова плита (39 куб.м). Якщо газопостачання на весь об’єкт побутового споживача припинено, мінімальний розмір річної замовленої потужності об’єкта побутового споживача визначається на рівні 39 куб. м., без перерахунку попередніх періодів.

 

 

13 грудня 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ

Повідомляємо про припинення газопостачання 20.12.2023 року у с. Буки за адресою: вул. Боровський масив у зв’язку із проведенням регламентних робіт працівниками Житомирського УЕГГ Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Дякуємо за розуміння, продовжуємо модернізувати газорозподільну мережу області для надійної, безперебійної та безаварійної доставки газу!

 

 

27 листопада 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З АВАРІЙНИМИ РОБОТАМИ

У зв’язку із виявленням аварійної ситуації у м. Житомир, 28.11.2023 року буде відсутнє газопостачання для споживачів, що проживають за адресами: вул. Київська, 60, вул. Гоголівська, 3, майдан Житній ринок, 2, вул. Промислова, 10.
Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Відновлення розподілу газу здійснюватимуть працівники газорозподільної компанії після ліквідації аварійної ситуації.

 

 

16 листопада 2023 року 

Плата за розподіл газу: хто сплачує за послугу та кому можна скористатися мінімальною річною замовленою потужністю?

За послугу розподілу газу сплачують усі споживачі, котрі фізично приєднані до газорозподільних мереж. Однак є категорія нових споживачів й тих, хто не користується блакитним паливом, але є приєднаними до мережі.

Для таких споживачів національний регулятор (НКРЕКП) визначив категорії з мінімальною річною замовленою потужністю (згідно з Постановою НКРЕКП №580 від 06 березня 2020 року) а саме:

 • 39 куб. м – для об’єкта, на якому природний газ використовується тільки для приготування їжі;
 • 126 куб. м – для об’єкта, на якому природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;
 • 314 куб. м – для об’єкта, на якому природний газ використовується комплексно, у тому числі для опалення.

При цьому, якщо газопостачання на весь об’єкт побутового споживача припинено, мінімальний розмір річної замовленої потужності об’єкта побутового споживача визначається на рівні 39 куб. м.

Зауважимо, що з 1 жовтня змінився підхід до визначення мінімальної плати. Національний регулятор затвердив, що, відтепер, при визначенні мінімальних обсягів річної замовленої потужності враховується виключно функціонуюче газове обладнання, а не наявне. Тобто, якщо у вас в будинку є газова плита та котел, але плитою ви не користуєтесь й вона опломбована, то при визначенні мінімальної плати враховуватиметься лише один газовий прилад – котел.

 

 

9 листопада 2023 року

Неідентифікований платіж за розподіл газу: причини та способи вирішення

При оплаті за послугу з розподілу газу важливо обов’язково вказувати свої дані. Дуже часто споживачі не зазначають особовий рахунок, а через це платіж губиться. У такому разі споживач може побачити заборгованість у рахунку чи особистому кабінеті. Для того, аби віднайти та зарахувати платіж за певним особовим рахунком доводиться витрачати багато часу та сил як споживачу, так і працівникам газорозподільної компанії.
У Житомирській філії ТОВ «Газорозподільні мережі України» звертаються до усіх абонентів з проханням бути уважними при оплаті за послугу розподілу газу. Для коректного зарахування оплачених коштів за послугу, споживачу потрібно вказати свої ПІБ, номер особового рахунку та адресу.
Якщо все ж таки клієнти помітили, що оплата не відображається у особистому кабінеті чи у рахунку, необхідно звернутися до підприємства із підтвердженням даної оплати:
1. Написати заяву на зарахування оплачених коштів за встановленим зразком.
2. Додати копію платіжки, копію паспорту та ідентифікаційного коду.
3. Відправити заяву з копіями на електронну адресу [email protected] або занести до клієнтського простору за місцем проживання.
Після отримання заяви, спеціалісти компанії перевіряють інформацію, ідентифікують платіж та зараховують кошти на особовий рахунок споживача.

Заява для ідентифікації платежу

 

 

Житомирська філія «ГАЗМЕРЕЖІ» оголошує онлайн конкурс дитячого малюнку

Традиційно, нагадуючи про правила безпечного та ощадливого використання газу, газовики проводять онлайн конкурс малюнку для дітей молодших та середніх класів.
У компанії стверджують, що пропагування правил безпечного користування газом у побуті залишається актуальним як ніколи, адже часто в потоці інновацій та сучасних рішень, прості правила безпеки забуваються. А це може призвести до непоправних наслідків, тому систематично газорозподільна компанія нагадує про прості заходи, що здатні врятувати здоров’я та життя.

«Газ людині вірно служить, з обережними він дружить» – так звучить тема онлайн конкурсу. У ньомуу можуть взяти участь діти віком від 6-ти до 14 років. Малюнки газівники чекають з усіх куточків Житомирської області. Щоб стати учасником конкурсу варто намалювати малюнок із сюжетом, відповідним темі безпечного та ощадливого використання газу у побуті. Робота повинна передати ідею, що газ – це комфорт та затишок, якщо дотримуватися правил безпеки.

Роботи приймаються в електронному вигляді на сторінку Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» в особисті повідомлення сторінки з 23-го жовтня по 22-ге листопада включно. До фото малюнка варто обов`язково вказати П.І.Б. автора малюнка, вік, клас та школу, де навчається дитина, а також телефонний номер для зворотнього зв’язку. Важливо, щоб людина, яка надсилає фото малюнка була підписана на сторінку Житомирської філії «Газмережі» аби стежити за перебігом етапів конкурсу.

Технічні вимоги до робіт:
Малюнки подаються на конкурс в А-4 форматі в довільному виконанні (графіка, живопис, виконання олівцями, олійними, акварельними фарбами, гуашшю тощо). На конкурс приймаються лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам конкурсу.

Етапи конкурсу:
1-й етап – з 23 жовтня по 14 листопада роботи надсилаються у приватні повідомлення на сторінку Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖІ» в соціальній мережі «Facebook».
2-й етап – 15-16 листопада Комісія визначає фіналістів: 20 кращих робіт серед учасників: по 10 у категорії молодша школа (1-4 кл) та середня школа (5-9 кл).
3-й етап – з 16 по 21 листопада проходить онлайн голосування.
4-й етап – з 22 листопада відбувається оголошення та нагородження переможців. Призовий фонд – павербанки.
Оперативна інформація про етапи конкурсу на сторінці Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖІ», там можна отримати і «порцію натхнення», а підписники сторінки можуть долучатися до голосування за кращі роботи та бути в курсі усіх новин.

Положення

 

 

12 жовтня 2023 року

До уваги споживачів м. Малин!
У звʼязку з проведенням ремонтних робіт у споживачів по вул. Городищанські буде відсутнє газопостачання з 8:00 20.10.23.
Завчасно приносимо вибачте за тимчасові незручності, просимо перекрити крани перед газоспоживаючим обладнаним дотримуватися правил безпеки. Дякуємо за розуміння!

 

 

12 жовтня 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ
Повідомляємо про припинення газопостачання 19.10.2023 року у м. Житомир за адресами: пров.1 Степовий, вул. Коростишівська, вул. Саєнка, вул. Брасюка, проїзд Арцеховського у зв’язку із проведенням регламентних робіт працівниками Житомирського УЕГГ Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».
Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Дякуємо за розуміння, продовжуємо модернізувати газорозподільну мережу області для надійної, безперебійної та безаварійної доставки газу!

 

 

11 жовтня 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З АВАРІЙНИМИ РОБОТАМИ

У зв’язку із виявленням аварійної ситуації у с. Глибочиця, 11.10.2023 року буде відсутнє газопостачання для споживачів, що проживають за адресами: вул. 40 років Перемоги, вул. Київська, пров. Шкільний.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Відновлення розподілу газу здійснюватимуть працівники газорозподільної компанії після ліквідації аварійної ситуації.

 

 

10 жовтня 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ

Працівники Попільнянського УЕГГ 17.10.2023 року з 8:00 до 17:00 год виконуватимуть роботи зі встановлення шафового газорегуляторного пункту. У с. Ягнятин за адресами: вул. Сквирська, вул. Неятинська, вул. С. Щерби, вул. Набережна та вул. Зарічна буде обмежено газопостачання.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Дякуємо за розуміння, продовжуємо модернізувати газорозподільну мережу області для надійної, безперебійної та безаварійної доставки газу!

 

 

9 жовтня 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З АВАРІЙНИМИ РОБОТАМИ

У зв’язку із виявленням аварійної ситуації у с. Іванівка, 09.10.2023 року буде відсутнє газопостачання для споживачів, що проживають за адресами: вул. Садова, вул. Островського, вул. Баришівська та вул. Фруктова.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Відновлення розподілу газу здійснюватимуть працівники газорозподільної компанії після ліквідації аварійної ситуації.

 

 

28 вересня 2023 року

Завершується газовий рік 2023 – що потрібно знати клієнтам

Газовий рік – період часу, який розпочинається з першої газової доби жовтня поточного календарного року і триває до першої газової доби жовтня наступного календарного року

гл. 4 розд. IX Кодексу газорозподільних систем встановлено, що:

«Побутовий споживач, який за умовами договору розподілу природного газу розраховується за лічильником газу, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (до 05 числа включно) надавати їх Оператору ГРМ у спосіб, визначений договором розподілу природного газу.

У разі неотримання Оператором ГРМ до 06 числа місяця, що настає за розрахунковим, показань лічильника газу та за умови, що лічильник газу не оснащений засобами дистанційної передачі даних, фактичний об’єм розподілу та споживання природного газу по об’єкту споживача за розрахунковий період визначається Оператором ГРМ на рівні планового місячного об’єму споживання на відповідний період, що розраховується, виходячи з групи споживання побутового споживача, з урахуванням вимог цього Кодексу. Якщо за підсумками наступного місяця споживач своєчасно надасть покази лічильника газу, формування об’єму розподілу та споживання природного газу за період зазначеного місяця здійснюється з урахуванням наданих показань.»

З метою здійснення коректних нарахувань об’ємів споживання та перерахунку їх постачальнику природного газу, споживач має передавати фактичний показник лічильника станом на 1 число місяця, навіть за відсутності фактичного споживання.

Згідно з вимогами аб. 1 п. 2 гл. 6 розд. VI Кодексу газорозподільних систем зазначено, що:

«Річна замовлена потужність (за замовчуванням) об’єкта (об’єктів) споживача на розрахунковий календарний рік визначається Оператором ГРМ виходячи з фактичного обсягу споживання природного газу цим об’єктом за  газовий рік, що передував розрахунковому календарному року, який визначається відповідно до вимог цього Кодексу.

 

Розрахунки споживача за послугу розподілу природного газу, що надається Оператором ГРМ за договором розподілу природного газу, здійснюються виходячи з величини річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача та оплачуються споживачем рівномірними частками протягом календарного року.

Місячна вартість послуги розподілу природного газу визначається як добуток 1/12 річної замовленої потужності об’єкта (об’єктів) споживача на тариф, встановлений Регулятором для відповідного Оператора ГРМ із розрахунку місячної вартості одного кубічного метра замовленої потужності».

 

Сума щомісячного платежу залежить від обсягів споживання послуги у попередньому році. Кожен споживач може самостійно розрахувати плату за замовлену річну потужність: весь об’єм газу, спожитий за газовий рік(з 1 жовтня попереднього року по 1 жовтня поточного року), необхідно розділити на 12 та помножити на тариф оператора газорозподільної мережі (2,04 за м³ для споживачів Житомирської філії «ГАЗМЕРЕЖІ»).

Для чого передавати показники Житомирській філії «ГАЗМЕРЕЖІ»?

Щомісяця, з 1 по 5 число, ми нагадуємо нашим клієнтам про необхідність передавати показники за спожитий газ і для цього є декілька причин.

– Після збору показань споживачів, ми як оператор ГРМ, викладаємо їх на платформу для постачальника газу. Відповідно, Ваш постачальник проводить нарахування згідно об’ємів спожитої послуги.;

Навіть «нульові», незмінні показники, важливо передати тим споживачам, які не користувались газопостачанням.

Працівники підприємства критичної інфраструктури підтримують в мережах необхідний тиск, обслуговують та замінюють обладнання, щоб будь якої миті ви могли отримати послугу безперебійно.

Наші фахівці 24/7 експлуатують мережі та виконують комплекс заходів з забезпечення їх безперебійної, безаварійної роботи, а отже для доставки блакитного палива в домівки українців.

Ми дякуємо споживачам, які своєчасно сплачують за послуги розподілу газу!

 

ВАРІАНТИ ПЕРЕДАЧІ ПОКАЗАНЬ

Наголошуємо на традиційному періоді передачі показань лічильників газу – з 1 по 5 число щомісяця.

Варіант Який особовий рахунок вказувати
Особистий кабінеті my.gas.ua Особовий рахунок ГПК «Нафтогаз України»
Спрощена процедура за лінком https://gas.ua/uk/indicators Особовий рахунок ГПК «Нафтогаз України»
SMS-повідомлення на номер 4647 Особовий рахунок ГПК «Нафтогаз України»
Чатботи GASUA у Viber і Telegram Особовий рахунок ГПК «Нафтогаз України»
Контакт-центр:

+38 066 300 28 88

+38 098 300 28 88

+38 093 300 28 88.

 

ЕІС код та/або Особовий рахунок ГПК «Нафтогаз України»

 

 

 

25 вересня 2023 року

До уваги абонентів м. Овруч!
У зв’язку із регламентними роботами з підготовки до сталої роботи газорозподільних мереж в осінньо-зимовий період з 3 жовтня 2023 року з 8:00 до 17:00 буде відсутнє газопостачання у декількох будинках по трьох вулицях: Т. Шевченка, І.Франка, Гетьмана Виговського.
Відновлення газопостачання відбудеться одразу після завершення робіт. Просимо споживачів дотримуватися правил безпечного використання природного енергоресурсу та на момент робіт перекрити крани перед газоспоживаючими приладами. Завчасно перепрошуємо за незручності!

 

 

20 вересня 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ

Повідомляємо про припинення газопостачання 28.09.2023 року у мікрорайоні Микгород міста Радомишль у зв’язку із проведенням регламентних робіт працівниками Коростенського УЕГГ.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Дякуємо за розуміння, продовжуємо модернізувати газорозподільну мережу області для надійної, безперебійної та безаварійної доставки газу!

 

 

20 вересня 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ

Повідомляємо про припинення газопостачання у зв’язку із проведенням регламентних робіт 28.09.2023 року з 08:00 год. до 17:00 год. у м. Радомишль: вул. Микгород, вул. Тетерівська, вул. Набережна, вул. В. Скуратівського, вул. Огієнка, вул. Туркенича, частина вул. Плетенецька, ПрАТ ПБК «Радомишль».

Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням.

 

 

18 вересня 2023 року

Увага: припинено розподіл газу

У зв’язку із аварійною ситуацією припинено газопостачання до одного з будинків по вул. Європейська у м.Бердичів.

Фахівці Бердичівського управління газового господарства розпочали відновлювальні роботи.

Прохання до споживачів природного газу: перекрити крани на опусках перед газовими приладами та не відкривати до завершення робіт.

Відновлення газопостачання буде проводитися працівниками Бердичівського УЕГГ Житомирської філії «Газмережі».

 

 

18 вересня 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ 

Повідомляємо про припинення газопостачання з 26.09.2023 року по  29.09. 2023 року в с. Глибочиця у зв’язку із проведенням регламентних робіт на газопроводі низького тиску.   Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Дякуємо за розуміння, продовжуємо модернізувати газорозподільну мережу області для надійної, безперебійної та безаварійної доставки газу!

 

 

15 вересня 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ

Працівники Житомирського УЕГГ з 26.09 по 29.09.2023 року виконуватимуть роботи зі встановлення шафового газорегуляторного пункту. У с. Глибочиця буде обмежено газопостачання.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Дякуємо за розуміння, продовжуємо модернізувати газорозподільну мережу області для надійної, безперебійної та безаварійної доставки газу!

 

 

8 вересня 2023 року

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ ЗА РОЗПОДІЛ ГАЗУ

З 1 вересня 2023 року у Житомирській області змінився оператор з розподілу природного газу – ТОВ «Газорозподільні мережі України» (бренд ГАЗМЕРЕЖІ) https://grmu.com.ua/.

Відповідно з 1 вересня 2023 року введено нові платіжки та реквізити.

При прийомі оплати споживачами послуг з розподілу природного газу просимо врахувати наступне:

 1. Усі споживачі в межах Житомирської області мають сплачувати з 1 вересня 2023 року на новий розрахунковий рахунок зі спеціальним режимом використання, що був відкритий Житомирською філією ТОВ “ГАЗОРОЗПОДІЛЬНІ МЕРЕЖІ УКРАЇНИ”,

код ЄДРПОУ 45204957 в АТ Ощадбанк,

МФО 311647,

р/р UA293116470000026038302350830.

 1. Якщо у споживача є борг за розподіл природного газу за будь-які місяці до 31 серпня 2023 року включно, його потрібно сплатити за старими реквізитами.
 2. Просимо ретельно перевіряти платіжки на відповідність вищезазначеним реквізитам для оплати та консультувати споживачів щодо зміни реквізитів.
 3. У разі виникнення у споживачів додаткових питань, зокрема щодо пе-реукладання договорів, пов’язаних із розподілом газу, просимо спрямовувати їх до Житомирської філії ТОВ “Газорозподільні мережі”.

 

Адреса: 10002, Україна , Житомирська обл., м. Житомир вул. Фещенка – Чопівського,35.

Телефони call-центру:

066-300-2-888;

098-300-2-888;

093-300-2-888.

Аварійно-диспетчерська служба 104 (цілодобово).

 

 

11 вересня 2023 року

ПРИПИНЕННЯ РОЗПОДІЛУ ГАЗУ У ЗВ’ЯЗКУ З РЕГЛАМЕНТНИМИ РОБОТАМИ

Повідомляємо про припинення газопостачання 17.09.2023 року з 13:00 год у с. Панасівка та с. Коваленки у зв’язку із проведенням регламентних робіт працівниками Бердичівського УЕГГ Житомирської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».

Просимо вибачення за тимчасові незручності та нагадуємо, що потрібно перекрити крани перед газоспоживаючим обладнанням. Дякуємо за розуміння, продовжуємо модернізувати газорозподільну мережу області для надійної, безперебійної та безаварійної доставки газу!

 

 

1 вересня 2023 року

«ГАЗМЕРЕЖІ» відтепер нараховують 4 млн клієнтів:компанія надаватиме послуги ще в трьох областях

«ГАЗМЕРЕЖІ» динамічно об’єднують країну та забезпечують стабільною доставкою газу все більше українців.
Так, із 1 вересня 2023 року національний оператор, згідно з Постановою НКРЕКП №1596 від 31 серпня 2023 року, почав розподіляти газ ще в трьох областях – Київській, Житомирській та Львівській. Дію попередніх ліцензіатів АТ «Київоблгаз», АТ «Житомиргаз» і АТ «Львівгаз» відповідно припинено.
У зв’язку з розширенням меж господарської діяльності клієнтський простір компанії зріс одразу з 2-х до 4-х млн.
Місія «ГАЗМЕРЕЖІ» – розбудова надійної партнерської взаємодії з кожним споживачем. А індивідуальний комфорт – наскрізний принцип роботи ліцензіата. Турбуючись про нових клієнтів, національний оператор забезпечив безперебійний і легкий перехід на обслуговування та повну консультаційну підтримку.
Окрім покращення сервісу, управляюча компанія пліч-о-пліч із новоутвореними Київською, Житомирською та Львівською філіями займатиметься модернізацією газорозподільної мережі у відповідних областях. Першочергові завдання – стала робота інфраструктури та підготовка до опалювального сезону з урахуванням викликів військового стану.

Зазначимо:
∙ Станом на сьогодні компанія надає послуги, згідно з усіма ліцензійними вимогами в Кіровоградській і Харківській областях, місті Харків, місті Дніпро та Дніпровському районі, а також місті Кривий Ріг і Криворізькому районі.
∙ Інтереси жителів усіх зазначених територій під захистом держави, Групи Нафтогаз і національного оператора.