ПРО КОМПАНІЮ

Основною сферою діяльності Житомирської філії ТОВ “Газорозподільні мережі України” є розподіл природного газу споживачам Житомирської області.

Понад 70 років пройшло з початку будівництва магістрального газопроводу Дашава – Київ. Місто Бердичів було газифіковано першим у Житомирській області. З тих часів підприємство забезпечує безперебійне газопостачання Житомирщини.

Зараз кількість споживачів вже перевищує 360 тисяч. А штат працівників товариства налічує близько двох тисяч фахівців, які цілодобово дбають про кожного споживача.

Товариство представляє собою цілісний комплекс, який утримує в належному стані об’єкти газозабезпечення населення, промислових і комунально-побутових споживачів у містах та селах Житомирщини.

Підприємство ставить перед собою амбітні завдання та намагається неухильно їх виконувати, втілюючи інноваційні рішення в газорозподілі.  Пріоритетами діяльності є забезпечення безперебійного та безпечного розподілу газу жителям Житомирської області, підвищення якості обслуговування систем газопостачання, своєчасне виконання їх капітальних ремонтів, захист газопроводів від електрохімічної корозії та інших пошкоджень.

 

 

КЕРІВНИЦТВО

Сергій Скиба

В. о. керівника

Закінчив Київський Національно-економічний університет за спеціальністю «Фінанси підприємництва». Має вищу освіту за спеціальностями «Фінансовий менеджмент» та «Правове регулювання економіки». Також є кандидатом економічних наук.
Має 17-річний досвід роботи у нафтогазовій галузі. Працював на керівних посадах у Івано-Франківськгазі, Львівгазі та Миколаївгазі. Свій професійний досвід та компетентності здобув й у низці підприємств в системі НАК «Нафтогаз України». Зокрема, обіймав посаду Директора БУ «Укрбургаз» – філії бурового управління АТ «Украгазвидобування».